Predsedníctvo

Povinnosti a práva predsedníctva sú ustanovené v stanovách, čl. IX. Celé predsedníctvo môžte kontaktovať na adrese info(zavináč)wikimedia.sk. Pamätajte prosím, že predsedníctvo je plne dobrovoľné a pracuje vo svojom voľnom čase. Odpovieme vám hneď ako nám to naše povinnosti umožnia.

Predseda

Michal Matúšov (KuboF Hromoslav)
Spoluzakladateľ organizácie a od začiatku aj jej predseda. Vyštudoval informatiku na Masarykovej univerzite. Je aktívny aj vo wikimedickej pracovnej skupine Esperanto a Slobodné Vedomosti.
epošta: michal.matusov(zavináč)wikimedia.sk (prosím, používajte tú adresu len ak chcete kontaktovať mňa ako osobu; pre záležitosti ohľadom organizácie Wikimedie SK prosím použite info(zavinááč)wikimedia.sk, ďakujem)

Podpredsedníčka

Radoslava Semanová (Akdar)
Radoslava svoju činnosť vo Wikimedii SK začala ako pomocníčka pri rôznych projektoch, neskôr prebrala vzťahy s verejnosťou a nábor nových členov a aktivistov. Od roku 2016 využíva svoje organizačné schopnosti vo funkcii podpredsedníčky.
epošta: radoslava.semanova(zavináč)wikimedia.sk

Člen predsedníctva

Matej Grochal (Jetam2) 

Zo začiatku bol členom revíznej komisie, v septembri 2012 bol zvolený za člena predsedníctva a apríli 2013 za podpredsedu. Bol vedúcim niekoľkých slovenských kôl súťaže Wiki miluje pamiatky.epošta: matej.grochal(zavináč)wikimedia.sk

Revízna komisia

  • Michal Páleník (Michal000)
  • Peter Baláž
  • Patrik Kunec (Armin)

Kontakt

Ďalšie kontaktné informácie sú v časti Kontakt